SKT „Szprycha” na XVI Powiatowym Zlocie Krajoznawczym

W sobotę 22 września uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, wzięli udział w XVI Powiatowym Zlocie Krajoznawczym. 21 uczniów (w tym 4 dziewczyny), z opiekunami – Rafałem Jędrzejakiem, Jakubem Morysonem i Kubą Kasprowiczem, ruszyło o godz. 8.30 z rawickiego Rynku do Pakosławia. Po dotarciu na miejsce zbiórki, rozpoczęliśmy udział w powiatowym rajdzie rowerowym, pokonując wyznaczoną trasę: Pakosław – Ostrobudki – Golejewko –Sworowo – Sowy – Biały Kał – Olsza –Baranowice – Zaorle – Pomocno. W Pomocnie, na miejscu zakończania rajdu, uczniowie mogli zjeść ciepły posiłek, a za udział w zlocie, szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom. Powrotną trasę do Rawicza pokonaliśmy przez Osiek –Pakosław – Golejewko – Chojno – Słupia Kapitulna- Szymanowo. Łącznie uczniowie naszej szkoły, przy niezbyt sprzyjającej pogodzie – silny wiatr – pokonali około 60 km. Kolejny już rajd w październiku – do zobaczenia na starcie!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content