Sky walk i  zamek Czocha, czyli  niezwykła wycieczka klasowa.

28 września br.  uczniowie klas 2dw BSIS, 2TŻ, 2TM wraz z wychowawcami Tomaszem Kapałą, Martą Maciejak, Urszulą Urbanowicz oraz opiekunem Jakubem Kasprowiczem wybrali się na wycieczkę. Celem wyjazdu do stolicy Dolnego Śląska było wejście na platformę widokową Sky Walk.   Spacer w chmurach,  po najwyższej wieży w Polsce z widokami na cały masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy,  okazał się niezwykłym przeżyciem. Grupa  spacerowała także  po przepięknym Świeradowie Zdroju  oraz zwiedziła  obronny  zamek  Czocha położony  w miejscowości Sucha nad Zalewem Leśniańskim. Zabudowania zamku zostały wykorzystane przy kręceniu filmów: „Gdzie jest generał?”, „Dolina szczęścia”,  „Wiedźmin”, „Poza lasem Sherwood” oraz serialu „Tajemnica twierdzy szyfrów”. Kolejnym i ostatnim punktem wycieczki był postój  w legnickim McDonald’s. Pobyt  w tych atrakcyjnych miejscach sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz był wspaniałą lekcją rozwijania zainteresowania historią i geografią. W pamięci pozostały niezapomniane chwile, a w sercach wiele zdjęć.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content