Śpiewamy i recytujemy w języku angielskim

W dniu 13 kwietnia bieżącego roku odbył się konkurs „Różne formy ekspresji w języku angielskim – wiersz, scenka, piosenka”. W zmaganiach brały udział uczennice klas 1TE, 1TB, 2TŻ.

Laureatka konkursu – Weronika Balcer z klasy 1TE zagrała na gitarze wykonując piosenkę zespołu Linkin Park pt. „Castle of Glass”. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 2TŻ – Magdalena Andrzejewska, która zaśpiewała utwór „Every time we touch” prezentując swoje umiejętności wokalne. Trzecie miejsce na podium należało do Darii Berus z klasy 1TB, która wyrecytowała wiersz w wersji staroangielskiej. Gratulujemy dziewczynom sukcesów oraz życzymy dalszego rozwijania zainteresowań zarówno językowych, jak i literackich.

 

Justyna Andrzejewska
Klaudia Gogolewska
Magdalena Psarska
Nauczycielki języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content