Sportowe sukcesy Huberta Wybierały z ZSZ w Rawiczu!

Hubert Wybierała – na co dzień uczeń klasy I technikum kształcący się w zawodzie technik mechanik Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu – poza szkołą realizuje, z ogromnym sukcesem, swoje sportowe pasje.
W Amatorskich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w marcu 2017 roku w Warszawie zajął I miejsce, uzyskując tym samym tytuł Mistrza Polski w kategorii MMA. Tymczasem w grudniu 2017 roku na ogólnopolskich zawodach kickboxingu w formule Oriental Rules zdobył tytuł wicemistrza kraju. Hubert na co dzień trenuje w klubie MMA Rawicz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Zespół Redakcyjny
ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress