SPORTOWE ŚWIĘTO PIŁKARSKIE W ZSZ W RAWICZU!

W dniu 9.02.2018 roku, w wypełnionej uczniami sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, rozegrano fazę finałową I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięzcą turnieju został zespół Bans Team. Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Pod Napięciem, a trzecie Coco Jambo. Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Jamroży (Coco Jambo). W rywalizacji o najlepszego strzelca zwyciężył Michał Gąsiorowski (Coco Jambo), a najlepszym zawodnikiem finału turnieju został Jan Wróblewski (Bans Team).

Swoją obecnością imprezę uświetnili goście przedsięwzięcia: Pan Marek Polowczyk – Prezes KP Rawia Rawicz (a jednocześnie absolwent szkoły), Pani Katarzyna Matuszczak – Przewodnicząca Rady Rodziców ZSZ w Rawiczu oraz Pan Jakub Latusek – patron medialny turnieju, Redaktor Portalu TM Rawicz. Organizatorzy turnieju, Dyrektor Piotr Mosiek oraz Pan Janusz Majer, sędzia rozgrywek, dziękują za wsparcie głównym sprzymierzeńcom i sponsorom turnieju: Paniom Grażynie Pertek i Elżbiecie Dziewięckiej – właścicielkom sklepu Beta Sport, Panu Kacprowi Zelkowi – właścicielowi firmy Econex oraz Panu Stanisławowi Przybylskiemu – właścicielowi restauracji Pizza Club. Dziękujemy również uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia i uświetnienia imprezy: Paniom Weronice Waresiak i Magdalenie Ratajczak, których uczennice wykonały układy taneczne w przerwach meczów, Panu Grzegorzowi Balcerkowi, którego podopieczni zapewnili nagłośnienie i oprawę muzyczną imprezy, Panu Robertowi Korczakowi za prowadzenie imprezy oraz Pani Iwonie Kurzawie, której uczennice przygotowały poczęstunek dla zaproszonych gości.

Wszystkich uczniów i nauczycieli szkoły już dzisiaj zapraszamy na kolejną, drugą edycję Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu, który, mamy nadzieję, na stałe wejdzie do kalendarza imprez naszej szkoły i stanie się jej znakiem rozpoznawalnym, kultywowanym przez kolejne lata funkcjonowania placówki. Mamy też nadzieję, iż będzie on ponadto początkiem zacieśnionej współpracy pomiędzy szkołą a rawickim klubem piłkarskim RAWIA Rawicz, która – co warto przypomnieć – przed wieloma laty owocowała licznymi wzajemnymi sukcesami w futbolowej dziedzinie.

 

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress