Spot profilaktyczny ZSZ w Rawiczu

„Twoje życie Twój wybór” to tytuł spotu profilaktycznego nagranego przez wolontariuszy z Patportu ZSZ w Rawiczu. Głównym celem krótkiego filmu jest pokazanie młodzieży, że każdy sam decyduje jak będzie wyglądało jego życie. Młodzież zachęca do dobrej zabawy bez wspomagaczy w postaci używek.  Wskazuje również fakt, że można liczyć na pomoc rówieśników, którzy są tuż obok. Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Rawickiego oraz zaangażowaniu profilaktyka policyjnego Pani Katarzyny Starczewskiej oraz rzecznika Beaty Jarczewskiej z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu inicjatywa mogła zostać wykonana przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych. Efektem wspólnej pracy był scenariusz spotu, nagranie zrealizował Pan Wojciech Turek z firmy Ravid Wojciech Turek. Mamy nadzieję, że przekaz będzie wskazówką dla wielu młodych ludzi będących blisko uzależnienia lub już w jego sidłach. Ogromne podziękowania  od wolontariuszy PATPORTU wraz z opiekunem Anną Funką -Leciejewską dla Starosty Powiatu Rawickiego, Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu, Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych oraz Dyrektora Domu Kultury w Rawiczu.  Spot dostępny będzie na stronie www.zszrawicz.pl, http://tv.zsz24.pl/, oraz w mediach lokalnych.

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content