Spotkanie integracyjne Pomocnej Dłoni

W dniu 25 października br. w sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się spotkanie integracyjne Stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Tradycyjnie już obsługę gastronomiczną spotkania zapewnili wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Tym razem były to uczennice III klasy Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Kasia Biedrowska, Ola Dmyterko, Ola Hądzlik, Magda Jarczewska, Natalia Nowacka, Jagoda Kubeczka, Weronika Plewińska, Ola Rau, Anita Rosa i Ola Materkowska.

 

Dziewczęta porcjowały ciasto, parzyły kawę i herbatę, obsługiwały gości, a na koniec spotkania wykonały prace porządkowe na sali i w kuchni. Uczennice bardzo chętnie integrowały się z osobami starszymi i niepełnosprawnymi poprzez wspólną zabawę. Kolejne spotkanie Pomocnej Dłoni już za miesiąc, będą to Andrzejki.

 

Renata Uźniak
Opiekun wolontariuszy i nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content