Spotkanie przedświąteczne w „Pomocnej Dłoni”

W rawickim Domu Kultury na tradycyjnym „Opłatku” spotkali się członkowie i sympatycy rawickiego stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Życzenia uczestnikom wieczoru złożyli: Starosta Rawicki – p. Adam Sperzyński, Burmistrz Gminy Rawicz – p. Grzegorz Kubik, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – p. Ewa Szczepaniak, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej – p. Władysława Czajkowska, ksiądz kanonik Wojciech Prostak oraz w imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych – p. Renata Uźniak.

Spotkanie od strony kulinarnej obsługiwali uczniowie z klasy I i IV technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Miłą niespodzianką była obecność naszego absolwenta – Daniela Dmyterko, wieloletniego wolontariusza, który pomagał przy noszeniu ciężkich tac z czerwonym barszczem :))

Atmosfera spotkania była bardzo miła i pełna świątecznego nastroju.

 

Renata Uźniak
opiekun wolontariuszy z ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress