Spotkanie wigilijne w Pomocnej Dłoni

W sali widowiskowej rawickiego Domu Kultury odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Uczniowie pierwszej klasy technikum, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z wychowawczynią Panią Renatą Uźniak uczestniczyli w tym spotkaniu jako wolontariusze.  Zadaniem uczniów było roznoszenie kawy, herbaty oraz gorącej kolacji oraz porządkowanie stołów. Młodzież wysłuchała pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu młodszych kolegów ze szkoły podstawowej.

Panie z zarządu Stowarzyszenia bardzo serdecznie podziękowały wolontariuszom za zaangażowanie, a wszyscy zgromadzeni wyrazili swoje uznanie za ich pracę gromkimi brawami. Było to pierwsze spotkanie uczniów klasy I TŻ z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, jednak na pewno nie ostatnie.

 

 

Renata Uźniak – opiekun wolontariatu
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress