Stajenka Betlejemska w Rawiczu.

Uczniowie technikum o profilu technik budownictwa pod nadzorem nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Tomasza Sierpowskiego pomagali przy ustawianiu Stajenki Betlejemskiej. Stało się to niemalże tradycją, że uczniowie naszej szkoły tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, by pomóc w stworzeniu tej wyjątkowej dekoracji. Jak podaje ks. Wojciech Prostak na szczególną uwagę zasługują rzeźby figur wykonanych przez Mistrza Jana Giejsona z Barda Śląskiego. Otwarcie szopki nastąpi w Wigilię Bożego Narodzenia.

                                                                      Sabina Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress