Stażyści z ZSZ w Rawiczu już w Hiszpanii

Dnia 9 listopada 2019 roku kolejna grupa uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wyruszyła po nowe doświadczenia zawodowe. Tym razem celem była  Hiszpania, gdzie  udało się dziewięciu przyszłych techników logistyków i dziewięciu techników żywienia i usług gastronomicznych wraz z koordynatorkami projektu Panią Renatą Uźniak i Alicją Stachowską.

Swoją praktyczną przygodę  realizować będą  ze środków Europejskiego Funduszu  Społecznego, Programu Edukacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”. Trzy tygodnie poświecone zostaną na praktykę w hiszpańskich firmach i restauracjach. Sewilla będzie nie tylko miejscem pracy, ale  również miejscem zamieszkania dla stażystów.  W wolnych chwilach będą realizować kulturalno – turystyczne punkty programu. Już z niecierpliwością czekamy na relację!

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content