Stoły wigilijne 2019

Uczniowie klasy 3TŻ na zajęciach edukacyjnych zawodowych (obsługa klientów w gastronomii) przygotowywali nakrycia stołów wigilijnych. W tym roku wyraźnie dominowała kolorystyka biała i czerwona z zielonymi i świątecznymi akcentami. Uczniowie zwracali uwagę na to, aby zastawa była czysta i wypolerowana, a obrusy idealnie wyprasowane. Do pięknie nakrytych stołów miło zasiąść i zjeść wspólnie z rodziną posiłek. Przygotowane przez uczniów stoły mogą być inspiracją dla innych na świąteczny czas.

Renata Uźniak –nauczyciel przedmiotów zawodowych

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress