Nauczyciele

Nauczyciele języka polskiego:

Arleta Białecka

Sabina Kasprzak

Sylwia Maciaszek-Basty

Elżbieta Majewska

Irena Marakkala Manage

Nauczyciele języka niemieckiego:

Małgorzata Kędzia

Patrycja Stelmaszyk

Magdalena Nawrot

Paula Wałoszek

Nauczyciele języka angielskiego:

Klaudia Gogolewska

Karolina Greszta

Hanna Lenartowska

Justyna Andrzejewska

Danuta Englert

Magdalena Psarska

Urszula Urbanowicz

Nauczyciele historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii i geografii:

Renata Balcerek

Rafał Jędrzejak

Rafał Dziewięcki

Izabela Żyto

Beata Klupś

Weronika Kretschmer

Nauczyciele przedmiotów matematycznych, fizycznych, chemicznych:

Katarzyna Cieślak

Iwona Samól – Biedrowska

Alicja Maciejak

Agnieszka Matysiak

Mirosława Paprocka

Daria Jagła

Krzysztof Jarosz

Joanna Nowak – Janusz

Dorota Naglik

Agata Kubiak

Anna Jakubowska

Jarosław Tomasz Januszek

Nauczyciele przedmiotów wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa:

Magdalena Ratajczak

Janusz Majer

Kuba Kasprowicz

Robert Korczak

Weronika Waresiak

Dawid Szynalski

Tomasz Kapała

Nauczyciele przedmiotów elektryczno-informatycznych:

Grzegorz Balcerek

Janusz Majer

Krzysztof Jarosz

Tomasz Rolla

Iwona Samól-Biedrowska

Ewa Stachowiak

Katarzyna Winiarska

Anna Cwojdzińska

Marita Cwojdzińska

Nauczyciele przedmiotów zawodowych mechaniczno-budowlanych:

Marek Szulc

Joanna Kopejkin

Tomasz Sierpowski

Mateusz Pruchnik

Mieczysław Lorek

Wojciech Grodzki

Jarosław Tomasz Januszek

Marita Cwojdzińska

Jakub Hajkowski

Waldemar Matysiak

Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych i logistycznych:

Beata Glura

Aleksandra Ciąder-Hajnce

Agnieszka Konieczna

Joanna Sierpowska

Alicja Stachowska

Magdalena Sikora

Karolina Wojtaszyk

Anna Cwojdzińska

Elżbieta Samól

Nauczyciele przedmiotów gastronomicznych:

Renata Uźniak

Mirosława Paprocka

Iwona Kurzawa

Monika Świtała

Marta Maciejak

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu:

Adam Ratajczak

Mieczysław Lorek

Mariusz Matysiak

Nauczyciele religii:

ks. Jacek Roszkowski

ks. Patryk Nachaczewski

ks. Tomasz Pawelec

Pedagog szkolny:

Anna Funka-Leciejewska

Pracownicy biblioteki:

Violetta Kistowska-Lisek

Irena Marakkala Manage

Nauczyciele prowadzący zajęcia rewalidacyjne:

Anna Funka – Leciejewska

Urszula Urbanowicz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Font Resize