Zielona Góra zaprasza przyszłych studentów

Przyszły studencie, jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie chcesz studiować oto kolejny kierunek na mapie Polski przygotowany do przestudiowania dla Ciebie. Uniwersytet Zielonogórski zaprasza do siebie. Na ich stronie pod linkiem : http://rekrutacja.uz.zgora.pl/, naprawdę dowiesz się wszystko. Strona jest fantastycznie przygotowana : rejestracja na studia rozpoczyna się 1 czerwca 2020 roku. Kierunki są dokładnie opisane, jakie dokumenty trzeba złożyć, są też formularze i kalendarz rekrutacji. Serdecznie zachęcam do wirtualnego spaceru.

 

Przygotowała Izabela Żyto

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content