Stypendia Starosty Powiatu Rawickiego zostały wręczone.

Ze względu na panujące obostrzenia wynikające z pandemii w naszym kraju także wręczenie Stypendium Starosty Powiatu Rawickiego odbyło się w wąskim gronie i z zachowaniem wszelkich procedur postępowania w takich sytuacjach.

Wyróżnienia zostały przyznane uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie średnie ocen  i z sukcesami brali udział w konkursach i olimpiadach.  Stypendium za wyniki w nauce komisja przyznała Zuzannie Winnej oraz Darii Berus.

Drugą kategorią, w której zostały przyznane  stypendia,  były sukcesy sportowe i znaczące osiągnięcia w różnych dyscyplinach. Tutaj najlepsi okazali się znani rawiccy sportowcy i jednocześnie uczniowie naszej szkoły – Joanna Mosiek i Grzegorz Heinze.

Stypendium „Być najlepszym” przypadło w tym roku Łukaszowi Nowakowskiemu.

Uroczystego wręczenia stypendium dokonał wicestarosta powiatu p. Jakub Moryson w obecności wicedyrektor ZSZ w Rawiczu p. Darii Jagły.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                              Sabina Kasprzak

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content