Świąteczna pomoc i życzenia dla opuszczonych psów i kotów

Uczniowie klasy IV Technikum z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, kształcący się w zawodzie technik logistyk postanowili w ostatniej klasie nie obdarowywać się prezentami podczas Wigilii klasowej a przeznaczyć pieniądze na pomoc dla zwierząt. Uczennice Alicja Żmuda i Weronika Rojda za zebrane pieniądze kupiły mokrą karmę w puszkach, suchą karmę, smycze. Po uzgodnieniu z weterynarią FRODO w Rawiczu uczennice zorganizowały również koce, kołdry, ręczniki i inne przedmioty służące jako posłanie dla zwierząt. Wolontariuszki przekazały to schronisku Psy i Koty z Gminy Rawicz. Alicja, wielbicielka zwierzaków, wypisała także świąteczne życzenia dla wszystkich opuszczonych psów i kotów.

 

Alicja Stachowska – Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress