Świąteczny Jarmark i zbiórka pieniędzy na szczytny cel.

W dniu 18 grudnia br. Samorząd Uczniowski w rawickim Zespole Szkół Zawodowych zorganizował Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego uczniowie sprzedawali placki, upieczone specjalnie na tę okazję przez chętną młodzież z 28 klas.

Uzbierano kwotę 720 zł.  Pieniądze  trafiły  do  wychowanków  “Małego Dworku” w Łaszczynie. Oficjalne wręczenie uzbieranej kwoty miało miejsce 20 grudnia br. Przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego ( Lidia Kuźnia i Bartek Maćkowiak) towarzyszyły nauczycielki ( Anna Funka – Leciejewska i Magdalena Nawrot).

Dziękujemy bardzo społeczności szkolnej za zaangażowanie w zbiórkę i pomoc w przygotowanie całego przedsięwzięcia.

 

Magdalena Nawrot – nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content