W miniony czwartek obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia. W każdym roku wolontariusze z naszego koła organizowali marsz. Niestety pandemia spowodowała, że w tym roku nie jest możliwe. W ramach profilaktyki uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych zapoznali się z krótkim spotem pokazującym szkodliwość palenia. Podczas zajęć z wychowawcą omówiono tematykę szkodliwości palenia na bazie dłuższego filmu. Materiały profilaktyczne wykorzystano z programu „Nie Spal się na Starcie” z Fundacji AFLOFARM.

Pedagog szkolny

Anna Funka-Leciejewska

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=yUW5E4GYlvU

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress