Światowy Dzień Życzliwości w ZSZ

W dniu 21 listopada br. obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości. To święto pozytywnych emocji, dobrych uczynków i nawiązanie do pokoju na świecie. W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wolontariusze również zadbali o czas na przemyślenia oraz dobre słowo dla drugiej osoby. Przygotowali zdrowe i słodkie przekąski  z pozytywnym przesłaniem: „uśmiechnij się”, „realizuj swoje marzenia”, „powiedz bliskim Kocham Cię”, czy „jesteś cudownym człowiekiem”. Podczas przerwy podzielili się z rówieśnikami, nauczycielami oraz dyrekcją malutką a zarazem ogromną iskierką życzliwych myśli. Takie dni możemy obchodzić codziennie.

 

Anna Funka-Leciejewska
Monika Świtała
Opiekunowie SKW w  ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content