ŚWIĘTO DRZEWA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU

„Drzewa dla klimatu” to hasło ogólnopolskiej 17 edycji obchodów Święta Drzewa, które każdorocznie przypada 10 października. Z tej okazji 10 października 2019 roku dyrektor szkoły Piotr Mosiek wraz z panią Agnieszką Matysiak i uczniami placówki po raz kolejny posadzili symboliczne drzewo przed szkołą.

Przyroda pomaga nam w adaptacji do zmian klimatu i łagodzenia ich skutków. Dlatego powinniśmy ją chronić i odtwarzać zniszczone ekosystemy, a sadzenie drzew pozostaje jednym z najbardziej skutecznych sposobów przeciwdziałania zmianom klimatu. Działanie zgodne z naturą, a nie przeciwko niej, może przynieść korzyści nam wszystkim. Posadzone drzewo zostało wpisane do licznika drzew na stronie www.swietodrzewa.pl

 

Agnieszka Matysiak
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content