ŚWIĘTO SPORTU W RAWICKIM ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH!

W dniu 31 maja 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizowany został Dzień Sportu. Celem zawodów było wyłonienie najbardziej usportowionej klasy. W szranki stanęły 23 drużyny reprezentujące swoje społeczności klasowe. W czasie zawodów rozegrano 11 konkurencji rekreacyjno – logicznych w wyniku których największą liczbę punktów zdobyła klasa III TTI – zajmując pierwsze miejsce. Miejsca drugie i trzecie niewielką różnicą punktów zajęły klasy    III TE oraz III TŻ.

Po raz pierwszy całe zawody odbyły się na boisku wielofunkcyjnym oddanym do użytku w tym roku szkolnym; otwarcia Dnia Sportu dokonał dyrektor szkoły p. Piotr Mosiek wraz z p. Robertem Korczakiem – Przewodniczącym zespołu samokształceniowego nauczycieli wychowania fizycznego, który zorganizował całe przedsięwzięcie. Ponadto w tym dniu odbył się rajd rowerowy szlakiem patrona szkoły. Uczestnikom bardzo dziękujemy za aktywny udział w zawodach!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress