Szesnastu uczniów ZSZ w Rawiczu szykuje się do wyjazdu na praktyki zawodowe do Bolonii

W październiku br. rozpoczęły się zajęcia przygotowujące młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, która zakwalifikowała się do wyjazdu na zagraniczne praktyki zawodowe do Bolonii we Włoszech w ramach projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk i technik żywienia i usług gastronomicznych otrzymali wsparcie językowe w postaci dodatkowych 20 godzin języka angielskiego. Przed nimi jeszcze zajęcia z przygotowania kulturowo-pedagogicznego, BHP w zawodzie oraz organizacyjne.

 

Alicja Stachowska
Nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content