Szkolny Konkurs Mitologiczny rozstrzygnięty!

W dniu 30 stycznia br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu ogłoszone zostały wyniki Szkolnego Konkursu Mitologicznego. Najlepszy okazał się Jakub Zaremba z klasy II TE; drugie miejsce przypadło Natalii Sobocie z klasy I TE; natomiast Dominik Nowakowski zajął miejsce trzecie.

Celem konkursu było upowszechnianie czytelnictwa i pogłębianie wiedzy uczniowskiej z zakresu kultury starożytnej. Uczestnicy zmagań otrzymali dyplomy i upominki z rąk dyrektora szkoły p. Piotra Mośka oraz gratulacje od organizatorek konkursu – nauczycielek języka polskiego p. Elżbiety Majewskiej i p. Sabiny Kasprzak.

Nagrody dla najlepszych ufundowane zostały przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole.

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress