Szkolny konkurs na animację komputerową.

W marcu bieżącego roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego konkursu na animację komputerową. W tegorocznych  zmaganiach  wzięło udział 8 uczniów z klas 1 TH oraz 1TLg. Celem konkursu było stworzenie uczniom okazji do odkrywania talentów z zakresu grafiki komputerowej oraz popularyzacja darmowego programu graficznego Gimp. Zadaniem konkursowym było narysowanie, a następnie animowanie scenki składającej się z kilkunastu klatek filmowych. Przed ogłoszeniem wyników konkursu, które odbyło się
w ramach spotkania online, przedstawiono możliwości wykorzystania tabletu graficznego do tworzenia grafiki komputerowej oraz zaprezentowano wszystkie prace konkursowe uczniów.  Wyniki konkursu, wraz z gratulacjami i życzeniami rozwijania graficznych pasji,  ogłosił organizator wydarzenia pan Janusz Majer. Najlepiej z zadaniem konkursowym poradzili sobie uczniowie:

I miejsce – Wiktoria Poniecka (1TH)

II miejsce – Michał Sikorski (1TLg)

III miejsce – Karina Połczyńska (1TH)

Wyróżnienie – Patrycja Jaśkiewicz (1TH)

Wyróżnienie – Klaudia Marzęcka (1TLg)

Janusz Majer

Praca Wiktorii Ponieckiej - I miejsce .gif
Praca Wiktorii Ponieckiej – I miejsce .gif

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content