Szkolny konkurs na animację komputerową

W dniu 22 marca 2018 roku rozstrzygnięto w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu Konkurs na animację komputerową. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do realizacji własnych pomysłów na film animowany oraz popularyzowanie darmowego programu graficznego Gimp. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, których zadaniem było narysowanie, a następnie animowanie scenki, składającej się z kilkunastu klatek filmowych. Przed ogłoszeniem wyników konkursu, jego organizator, Pan Janusz Majer przedstawił  możliwości wykorzystania przy tworzeniu grafiki komputerowej tabletu graficznego oraz zaprezentował wszystkie prace konkursowe uczniów.

Dyplomy uczestnikom konkursu wraz z gratulacjami i życzeniami rozwijania filmowych pasji wręczył Dyrektor szkoły Pan Piotr Mosiek. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 

I miejsce – Strugała Agnieszka (kl. 1 Technikum żywienia i usług gastronomicznych)

II miejsce – Jakub Rolek (kl. 1 Technikum mechaniczne)

III miejsce – Mateusz Woziwodzki (kl. 1 Technikum budowlane)

 

 

Janusz Majer
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content