Szkolny konkurs na fotomontaż.

W marcu bieżącego roku rozstrzygnięto w naszej szkole kolejną edycję Szkolnego konkursu na fotomontaż.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do tworzenia własnych wyobrażeń o otaczającym ich świecie oraz popularyzacja darmowego programu do grafiki bitmapowej GIMP. Zadaniem konkursowym było zestawienie ze sobą fragmentów kilku zdjęć źródłowych w jedną fotografię, stanowiącą fotomontaż o walorach zdjęcia artystycznego. W tegorocznych  zmaganiach  udział wzięło 12 uczniów z klas 1 TLg oraz 1TH. Przed ogłoszeniem wyników , które odbyło się w ramach spotkania online, zaprezentowano wszystkie prace konkursowe uczniów.  Najlepiej z zadaniem  poradzili sobie uczniowie:

I miejsce – Wiktoria Poniecka (1TH)

II miejsce – Filip Pawlak (1TLg)

III miejsce – Daria Eling (1TH)

Wyróżnienie – Marika Szumna (1TLg)

Wyróżnienie – Laura Bartkowiak (1TH)

Wyróżnienie – Aleksandra Krysiak (1TH)

Janusz Majer

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content