Szkolny konkurs  „STEFAN BOBROWSKI A POWSTANIE STYCZNIOWE”

29 marca br.  odbył się szkolny konkurs “Stefan Bobrowski a powstanie styczniowe”, który jest jednym z elementów obchodów Święta Patrona Szkoły.
Do udziału w konkursie zgłosiło się 29 uczniów  z klas pierwszych i drugich technikum.  Celem konkursu była popularyzacja wśród młodzieży sylwetki Patrona Szkoły.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, którego pytania dotyczyły m.in. postaci Stefana Bobrowskiego, jego roli w powstaniu styczniowym oraz treści hymnu szkolnego.

Zwycięzcą konkursu został Tomasz Owsianowski z klasy II TTI SP. Drugie  miejsce zajęła  Andrzelika Brzoza z klasy II TTI. Trzecie miejsce uzyskały: Zuzanna Fiszer z klasy II TM SP i Michalina Jarczewska z klasy I TŻ.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czasie obchodów Święta Patrona Szkoły.

Organizator konkursu

Renata Balcerek

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content