Szprycha „Dla lasu, dla ludzi” – rajd rowerowy

Szkolne Koło Turystyczne  „Szprycha” działające przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu uczestniczyło  w dniu 6 kwietnia br. w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu. Trasa rajdu rozpoczęła się pod rawickim ratuszem,  następnie pojechaliśmy w kierunku Łaszczyna, Konarzewa i Miejskiej Górki. Ostatnim etapem trasy był stadion w Sarnowie, na którym zostaliśmy poczęstowani ciastem oraz kawą,  po czym  poszliśmy sadzić drzewa. Na koniec zorganizowane zostało ognisko.

Rajd był ciekawym  przedsięwzięciem, szczególnie  dla młodzieży, która aktywnie spędziła przedpołudnie i wpisywał się w efektywnie realizowaną w szkole edukację ekologiczną i prozdrowotną.

 

Opiekunowie SKT „Szprycha”
Rafał Jędrzejak i Rafał Dziewięcki
Nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content