“Szprycha” ma nowe logo.

Konkurs na nowe logo “Szprychy” rozstrzygnięty!  Zwyciężył Adrian Chanik z klasy 3 TM. Według komisji to on stworzył najciekawsze logo, które od tego momentu będzie znakiem rozpoznawczym koła.

Nagrodę główną ufundowało  Starostwo Powiatowe w Rawiczu, a wręczył ją  sam pan Jakub Moryson. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 9 listopada br. , a oprócz wicestarosty uczestniczyła w nim także pani wicedyrektor Daria Jagła.  Wśród gości znaleźli się także inicjatorzy Szkolnego Koła Rowerowego „Szprycha” – pan Rafał Jędrzejak i pan Rafał Dziewięcki, którzy od wielu lat zarażają młodzież  swoją pasją do rowerowych wycieczek.

Zwycięzcy gratulujemy udanego projektu.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content