„SZPRYCHA” NA STAWACH MILICKICH

Kolejny raz w swojej historii przedstawiciele działającego przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu SKT „SZPRYCHA” wybrali się na wycieczkę rowerową do parku krajobrazowego Dolina Baryczy. Grupa złożona z 13 uczniów pod opieką sprawdzonych opiekunów: Rafała Jędrzejaka, Jakuba Morysona oraz Weroniki Waresiak wybrała się malowniczą trasą prowadzącą: z rawickiego rynku poprzez Zieloną Wieś, Radziądz, Rudę Żmigrodzką do celu jakim była Ruda Sułowska. Trasa prowadziła najbardziej urokliwymi miejscami tego regionu i liczyła ostatecznie blisko 70 km. Uczniowie w znakomitych nastrojach, choć trochę zmęczeni, wrócili po południu do rodzimego Rawicza. Ostatni w sezonie rajd KKT odbędzie z okazji Dnia Sportu w czerwcu.

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress