„Szprycha” pamięta o patronie szkoły Stefanie Bobrowskim.

We wtorek 17 listopada br. ośmiu przedstawicieli SKT „Szprycha” wraz z opiekunami wybrało się na wycieczkę rowerową do miejsc związanych z patronem szkoły Stefanem Bobrowskim. Uczniowie odwiedzili obelisk w lesie oraz grób Bobrowskiego na cmentarzu w Łaszczynie. Młodzież  uczciła  pamięć o  patronie zapalając znicze oraz wykonując prace porządkowe wokół pamiątkowego kamienia oraz pomnika. W wyjeździe uczestniczył także absolwent szkoły  Kacper Jankowski. Tego dnia członkowie „Szprychy” przejechali 23 km.

                                                               Opiekunowie SKT „Szprycha”

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress