„SZPRYCHA” W RAJDZIE NA ORIENTACJĘ

Dnia 7 grudnia  br. młodzież  SKT „Szprycha” działający przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu pożegnała rok kalendarzowy 2019 urządzając rajd rowerowy na orientację. W tym przedsięwzięciu  wzięło udział 8 dwuosobowych  drużyn z różnych klas 1 technikum. Stójkowymi była młodzież z klas starszych, której zadaniem było przygotowanie 3 pytań z dziedziny geografii i mapy. Celem rajdu było zastosowanie teoretycznych zagadnień z mapy w praktyce terenowej. Punkty trasy wytyczono w 4 miejscach rezerwatu „Dębno”. Najlepiej z zdaniami i trasą poradziła sobie dwójka z klasy TB-TM Jędroś –Rutkowski. Gratulacje należą się wszystkim  startującym (łącznie 23 osoby) za  zaangażowanie (tym bardziej, że rajd odbył się w sobotę i przy niezbyt dobrej pogodzie). Całość trasy  wyniosła 11 km i wiodła głównie przez lasy. Następny rajd „Szprychy” odbędzie się w 2020 roku (Rajd Powstańców Wielkopolskich – 18 stycznia 2020 r.).  ZAPRASZAMY !!!

 

Opiekunowie: SKT SZPRYCHA
Rafał Jędrzejak
Rafał Dziewięcki

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content