TECHNICY Z RAWICZA NA KONKURSIE RECYTACJI POEZJI NIEMIECKIEJ

W dniu 17 listopada 2017 r., dwóch uczniów Technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu – Hubert Ławniczak z klasy 4 TLG oraz Kamil Malak z klasy 1 TLG, wraz z opiekunem, p. Patrycją Stelmaszyk, udało się do Poznania, aby wziąć udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Niemieckiej. Konkurs odbywał się w murach II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Każdy z uczestników recytował po dwa wiersze niemieckich poetów. Uczniowie reprezentowali wysoki poziom, widać było ich ogromny wkład w przygotowanie się do występu.

Pomimo wielkich starań każdego z chłopaków, nie udało im się zdobyć miejsca na podium. Niemniej jednak, udział w konkursie stanowił dla nich duże wyzwanie i jednocześnie stał się ważnym doświadczeniem w ich szkolnym życiu.

GRATULUJEMY!!!

 

Patrycja Stelmaszyk
Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content