TELEINFORMATYCY PAMIĘTAJĄ O JANIE PAWLE II

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Myśl J.P. II

W 41 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża uczniowie drugiej klasy teleinformatyków kształcących się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wspólnie z wychowawczynią p. Renatą Balcerek udali się pod pomnik Jana Pawła II.

W ramach „Żywych lekcji historii” wychowawczyni przypomniała, że wybrany 16 października 1978 roku na papieża Karol Wojtyła był pierwszym papieżem nie Włochem od 455 lat. Jego pontyfikat  trwał blisko 28 lat i  był trzecim pod względem długości.

Na zakończenie spotkania z Papieżem teleinformatycy w zadumie i refleksji zapalili symboliczne światełko pamięci.

Renata Balcerek
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content