Trzech uczniów z Rawicza wśród 500 najlepszych młodych logistyków w Polsce!

Ponad pół tysiąca uczniów szkół ponadgimnazjalnych z sukcesem przeszło szkolne eliminacje w 10 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W tym gronie znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu.

W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział ponad 7,5 tys. uczniów z całej Polski. W Zespole Szkół Zawodowych rywalizowało 21 uczniów z klasy 3 i 4 Technikum kształcącym w zawodzie technik logistyk. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział tylko 534 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 pytań testowych, dotyczących ogólnej wiedzy logistycznej. Wśród nich jest Andrzej SzymkówMagdalena Żyto i Dominik Nowakowski z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu.

Kolejny do pokonania – etap okręgowy odbędzie się w 1 grudnia 2017 r. Gratulujemy!

Magdalena Sikora
nauczyciel przedmiotów logistycznych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress