TURNIEJ TALENTÓW „AKADEMIA KSIĘGOWEGO”

 

 

Dnia  22 marca bieżącego roku odbył się  Finał  XI edycji Turnieju Talentów „Akademia Księgowego”. Organizatorami konkursu  są  Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

Finał miał miejsce w Zespole Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu, a polegał na wykonaniu zadania praktycznego  z wykorzystaniem programów pakietu INSERT. Do turnieju zgłosiło się 743 uczestników, z których do II etapu zakwalifikowało się 79 uczniów. Do Finału przeszło 16 uczestników, wśród których znalazła się  Hanna Toporowicz z klasy IV TE Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Gala wręczenia nagród odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku, w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

 

Beata Glura
Nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content