UCZEŃ ZSZ W RAWICZU WICEMISTRZEM ŚWIATA I BRĄZOWYM MEDALISTĄ!

Grzegorz Heinze – na co dzień uczeń klasy I TBH Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu – zdobył brązowy oraz srebrny medal Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym Klasycznym w szwedzkim Helsingborgu!

Wicemistrzostwo Świata Grzegorz zdobył w przysiadzie ze sztangą z wynikiem 252,5 kg w kategorii junior do 105 kg.; jedynym zawodnikiem, który zdołał go pokonać to Słoweniec Matej Skycak. Brązowy medal tymczasem zawodnik z Rawicza zajął dzięki następującym wynikom: 252,5 kg w siadzie, 135 kg w wyciskaniu oraz 235 kg w martwym ciągu. Zdobyte przez Grzegorza tytuły są powodem do ogromnej dumy dla całej szkoły, do której uczeń uczęszcza. Jednocześnie życzymy naszemu znakomitemu Sportowcowi dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach rangi krajowej i międzynarodowej!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content