Uczennica ZSZ w Rawiczu nagrodzona w Konkursie Fotograficznym „Tu czytam”

W dniu 5 grudnia, w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu, ogłoszono wyniki Konkursu Fotograficznego „Tu czytam”, zorganizowanego przez Rawicką Bibliotekę Publiczną. Ogłoszenie wyników konkursu było jednym z punktów obchodów 70 – lecia istnienia tej placówki.  Miło nam poinformować, że II miejsce w konkusie zajęła Seweryna Bochniak, uczennica klasy 1TE, a wyróżnienie otrzymała Agata Ratajewska, uczennica klasy 1TBH z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa oraz pobudzanie kreatywnego myślenia wśród osób, dla których tradycyjna książka stanowi ważny element życia. Uczennicom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

 

Janusz Majer
Opiekun uczennic, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content