UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE RAWICKIEGO ZSZ NA SPORTOWO W KARKONOSZACH

Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunami – Dawidem Szynalskim, Kubą Kasprowiczem i Rafałem Dziewięckim uczestniczyła w wycieczce do Szklarskiej Poręby.

Programem wycieczki było wzbogacanie wiedzy o środowisku górskim oraz rozwijanie zainteresowań, głównie związanych ze sportami zimowymi. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności zjazdowe na stokach w Szklarskiej Porębie i Harrachovie. Były także inne atrakcje ruchowe – nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach oraz gry sportowe na sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Nie zabrakło również zwiedzania ciekawych miejsc w Karkonoszach i czasu na rekreację w Aquaparku Cieplice.

 

Dawid Szynalski

Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content