Uczniowie klasy 4 TTi na Politechnice Poznańskiej

Zostały zakończone dodatkowe zajęcia specjalistyczne na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu Czas Zawodowców BIS. Uczniowie klasy 4 TTi zakończyli projekty teleinformatyczne, rozwiązali test końcowy oraz otrzymali certyfikaty. Całotygodniowa praca została bardzo wysoko oceniona dydaktycznie oraz uzyskali pochwałę za kulturalne zachowanie i godne reprezentowanie Zespołu Szkół Zawodowych na szczeblu edukacji wyższej. Dziękujemy Panu Dariuszowi Grzelakowi za profesjonalizm i miłą współpracę.

Anna Funka-Leciejewska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content