Uczniowie naszej szkoły w Operze Wrocławskiej

Tuż przed feriami grupa uczniów z klas: II bw oraz IV TTi pod opieką pani Aleksandry Ciąder-Hajnce udała się do Wrocławia. Celem wyjazdu było rozbudzenie zainteresowania muzyką poprzez udział w spektaklu operowym. Obejrzeliśmy  operę  „Carmen” Bizeta w Operze Wrocławskiej. Byliśmy pod wrażeniem muzyki, gry aktorów, atmosfery panującej w teatrze operowym. „Inny świat”, „jestem pod wrażeniem”, „chętnie przyjedziemy tu jeszcze raz” – to refleksje uczniów po obejrzeniu spektaklu. Tak więc cel wizyty w operze został osiągnięty. Okazało się bowiem, że można polubić to, o czym wielu mówi, że jest nudne.  Pozostaje mieć nadzieję, że uda się zorganizować następny wyjazd.

Wycieczka do Wrocławia mogła się odbyć dzięki finansowemu wsparciu fundacji „CORDIS”

 

Aleksandra Ciąder – Hajnce
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress