Uczniowie naszej szkoły zostali mistrzami i w-ce mistrzami Powiatu Rawickiego w drużynowych biegach przełajowych.  

11 października, na stadionie OSIR przy ul. Grota Roweckiego w Rawiczu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego Licealiady w drużynowych biegach przełajowych. Podczas zawodów dziewczęta  pokonały dystans 2000 m, a chłopcy 2500 m.  W kategorii chłopców, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, triumfowali uczniowie naszej szkoły, pokonując drużynę I LO w Rawiczu, ZS w Jutrosinie oraz ZSPT CKU w Bojanowie. W kategorii dziewcząt, reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce, ustępując drużynie I LO w Rawiczu i pokonując reprezentację ZS w Jutrosinie. Nasi uczniowie zajęli również bardzo wysokie miejsca, w swoich kategoriach, w klasyfikacji indywidualnej. Chłopcy zajęli cztery pierwsze miejsca:

  • I miejsce – Wojciech Tyczyński
  • II miejsce – Kamil Mrug
  • III miejsce – Bartłomiej Głowacz
  • IV miejsce – Mikołaj Marszałek

Wśród dziewcząt, bieg na I miejscu ukończyła Joanna Mosiek.

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.

 

Reprezentacja dziewcząt: Joanna Mosiek, Nikola Król, Wiktoria Wielebska, Karolina Lipczyńska, Natalia Migdalczyk, Weronika Gubańska, Daria Maćkowiak, Ewa Specht, Roksana Jamroży, Anna Grębowska (opiekun – Magdalena Ratajczak).

Reprezentacja chłopców: Wojciech Tyczyński, Kamil Mrug, Bartłomiej Głowacz, Mikołaj Marszałek, Kacper Godyla, Kamil Machowiak, Maciej Demut, Patryk Kowalewicz, Mikołaj Lorek, Nikodem Rogal, Kamil Sobkowiak, Mateusz Woziwodzki, Bartosz Zygmunt (opiekun – Janusz Majer).

 

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress