Uczniowie rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych na Salonie Maturzystów

W dniu 21 września br. uczniowie klas maturalnych Technikum ZSZ w Rawiczu uczestniczyli we wrocławskim Salonie Maturzystów. Jest to największa kampania informacyjna dla uczniów zdających maturę oraz przyszłych studentów. Młodzież uczestniczyła w spotkaniach z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i zapoznała się z procedurami maturalnymi, typami zadań i  sposobami ich rozwiązywania( język polski, matematyka, wybrany język obcy). Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli także w wykładzie „Matura 2018 – obowiązki i prawa maturzysty”. Salon w tym roku odbył się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Tam też maturzyści mogli zapoznać się z ofertami licznych uczelni polskich i zagranicznych.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: J.  Andrzejewska, K. Greszta, E.  Majewska, U. Rosik, I. Samól – Biedrowska oraz V. Kistowska – Lisek.

 

Wierzymy, że udział w Salonie Maturzystów pozwoli uczniom naszej szkoły lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego i uzyskać zadowalające wyniki.

 

 

Urszula Rosik

Nauczyciel matematyki w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content