Uczniowie ZSZ na praktykach we Włoszech.

26 września uczniowie z klas technikalnych kształcących się w zawodach: technik ekonomista, technik żywienia, technik budownictwa, technik logistyki, technik mechanik i technik teleinformatyk wyjechali do Włoch do miejscowości Reggio Emilia w ramach projektu „Europejskie praktyki – rozwój zawodowy uczniów”.

29 uczniów pod opieką 2 nauczycielek języka angielskiego – Justyny Andrzejewskiej i Karoliny Greszty oraz koordynatorek z organizacji IFOM podpisało umowy z włoskimi pracodawcami i rozpoczęło praktyki zawodowe.

Uczniowie muszą wykazać się samodzielnością, ponieważ wielu z nich pracuje poza miastem, dojeżdżając do pracy w Parmie oraz Modenie różnymi środkami transportu.

Oprócz obowiązków związanych z codzienną pracą  czekają na nich również przyjemności. Młodzież odbyła już wycieczkę do Wenecji. Planowane są jeszcze wyjazdy do Modeny, Bolonii i Florencji.

Justyna Andrzejewska
Karolina Greszta

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content