UCZNIOWIE ZSZ NA WYCIECZCE W ZAKOPANEM

W dniu 23 kwietnia 2018 roku klasa 3TB pod opieką pani Agnieszki Matysiak i Klaudii Gogolewskiej udała się na trzydniową wycieczkę do Zakopanego. Wyruszyliśmy w poniedziałek nad ranem, a naszym pierwszym celem była piesza wędrówka nad Morskie Oko. Trasa była wyczerpująca, lecz piękne widoki wynagrodziły cały wysiłek. Wieczorem udaliśmy się do centrum Zakopanego – na Krupówki. Następnego dnia, z samego rana, udaliśmy się nad Czarny Staw Gąsienicowy. Trasa była kamienista, miejscami dosyć trudna, a w wyższych partiach szlak pokryty był śniegiem. Trzeciego dnia wyruszyliśmy na Nosal. Schodząc z niego przez Dolinę Olczyską odwiedziliśmy Ośrodek Ochrony Czynnej Płazów i Gadów, gdzie mogliśmy zobaczyć traszki. Zwiedziliśmy również pokój, w którym mieszkał Jan Paweł II podczas jego pobytu w Zakopanem. Wyjeżdżając z Zakopanego zatrzymaliśmy się jeszcze by zobaczyć Wielką Krokiew im. Stanisława Marusarza. Pogoda w ciągu tych trzech dni dopisywała nam, uczniowie zobaczyli piękno Tatr i zabrali do domu miłe wspomnienia.

 

Agnieszka Matysiak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content