Uczniowie ZSZ w Rawiczu na spektaklu w Domu Kultury

W dniu 27 września br. uczniowie klasy ITE wraz z opiekunem panią Aleksandrą Ciąder-Hajnce obejrzeli w Domu Kultury spektakl „Ach te komputery!”. Został on przygotowany przez grupę międzypokoleniową z Rawicza, Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA i Dom Kultury w ramach projektu „Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu”.

Przedstawienie składało się z dwóch części. W pierwszej części publiczność zobaczyła trzy scenki, których tematem przewodnim były komputery i telefony oraz stosunek do nich młodszego i starszego pokolenia. W części drugiej widzowie mieli możliwość wyrażania swoich opinii, mogli również sugerować swoje rozwiązania np. poprzez udział w scence odegranej ponownie. Spektakl miał na celu pokazanie jak wspólne działanie może przełamywać wzajemne uprzedzenia.

Należy podkreślić, że jednym z aktorów pierwszej części spektaklu był uczeń naszej szkoły Igor Hanusek.

Aleksandra Ciąder-Hajnce
nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress