Uczniowie ZSZ w Rawiczu w-ce mistrzami Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 13 listopada 2018 roku w sali gimnastycznej ILO w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach udział wzięło 5 szkół ponadpodstawowych powiatu rawickiego. Reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na 2 miejscu w turnieju, ustępując tylko drużynie I LO w Rawiczu. O tym, jak bardzo wyrównany był to turniej świadczy fakt, że nasi chłopcy, jako jedyna drużyna nie przegrali żadnego meczu (2 zwycięstwa i 2 remisy) i pokonali zwycięzcę turnieju, a mimo to, znaleźli się na drugim stopniu podium. W skład zespołu naszej szkoły weszli: Norbert Boszko, Michał Gąsiorowski, Mariusz Niedźwiedź,  Kamil Mosiek, Michał Adamiak, Arkadiusz Woźniak, Dawid Jakób, Sebastian Orłowski, Wojciech Tyczyński i Daniel Polaszek. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w najbliższych rozgrywkach piłki nożnej, które odbędą się wiosną na orliku w Miejskiej Górce.

Końcowe wyniki turnieju:

I miejsce – I LO w Rawiczu

II miejsce – ZSZ w Rawiczu

III miejsce – ZS w Jutrosinie

IV miejsce – ZS w Miejskiej Górce

V miejsce – ZSPT CKU w Bojanowie

 

Janusz Majer
Nauczyciel wychowania fizycznego ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress