UCZNIOWIE ZSZ WSPOMINAJĄ ZMARŁYCH…

Zbliża się pierwszy listopada, dzień w którym wszyscy odwiedzamy groby naszych bliskich i znajomych. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki – to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata.

Święto Zmarłych, to również czas refleksji i zadumy. Jak co roku w ramach zajęć bibliotecznych uczniowie klas I TE, I TTi SP, II TTI oraz III TLG Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyli spacer na rawicki cmentarz.  W piękny, jesienny dzień mogli powspominać osoby, które już od nas odeszły. Była też okazja, zatrzymać się na chwilę pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, Żołnierzy Wojska Polskiego oraz Więźniów politycznych walczących o wolność ojczyzny oraz przy grobie byłej wicedyrektor ZSZ w Rawiczu, p, Urszuli Suchanek, by zapalić symboliczne znicze.

Violetta Kistowska – Lisek
Irena Manage
Nauczycielki ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content