Uroczyste rozdanie dokumentów Europass Mobilność uczestnikom zagranicznych praktyk zawodowych w ramach programu ERASMUS+

Spotkanie uczestników zagranicznych praktyk zawodowych w Niemczech i we Włoszech stanowiło podsumowanie dwuletniego projektu Polska edukacja plus europejska praktyka-początkiem kariery zawodowej realizowanego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w latach 2015-2017.
Zebraną młodzież z klas pierwszych i czwartych powitały koordynatorki projektu, panie Renata Uźniak i Alicja Stachowska oraz dyrektor szkoły, pan Piotr Mosiek. Zaproszenie na ową uroczystość uczniów klas pierwszych nie było przypadkowe, ponieważ być może to oni będą kolejnymi beneficjentami projektu, nad którym pracują koordynatorki.
Uczestnicy zagranicznych staży przedstawili krótkie prezentacje na temat swoich miejsc praktyk oraz nagrany wspólnie filmik Mannequin Challenge. Opowiadali również kolegom z klas pierwszych o swoich zagranicznych doświadczeniach zawodowych i osobistych przeżyciach oraz zachęcali do nauki języków obcych.
Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły wręczył wszystkim beneficjentom projektu dokumenty Europass Mobilność .

Koordynatorki
Renata Uźniak i Alicja Stachowska

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content