20 listopada br. odbył się etap szkolny V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Do Olimpiady przystąpiło 14 uczniów z klasy II, III i IV Technikum kształcącym w zawodzie technik logistyk.  Uczniowie mieli za zadanie rozwiązanie  testu jednokrotnego wyboru składającego się z 29 pytań.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej

Magdalena Sikora

nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content